Zajděte na kosmetiku

Kosmetická studia ale nejsou jen výsadou žen dnešní doby. Stále častěji je navštěvují i muži, kterým není jejich zevnějšek lhostejný. A co pro vás vaše kosmetička může udělat?
nalíčená žena
·         Potíže s pletí
Máte problémy s pupínky a mastnou pletí? Kosmetička vám pleť šetrně vyčistí a poradí vám, jakými přípravky, a hlavně jakým způsobem se o sebe máte starat, poté vás může rozmazlit výživnou masku a poskytnout i masáž obličeje a dekoltu. Právě tyto služby jsou hojně využívány i muži, kterým není jejich vzhled lhostejný a rádi o sebe pečují.

·         Nežádoucí chloupky
 Asi žádná dáma nepotřebuje mít pod nosem pěstěný knírek nebo chloupky v obočí, které rostou všemi směry jak bujná vegetace. Vizážistka vám upraví obočí speciální pinzetou a nežádoucích chloupků, třeba i v tříslech, vás zbaví. Dříve populární depilaci voskem dnes nahrazuje stále známější cukrová pasta, jejíž použití je šetrnější, a tedy i příjemnější. Když chcete být opravdu krásná, můžete si obočí společně s řasami nechat obarvit. Barva vydrží asi týden a přirozeně vám zvýrazní obličej, takže to nemusíte přehánět s líčením. Barvení vynikne zejména na světlých typech, ocení ho však i ženy, které chtějí vypadat dobře, ale nemají dostatek času, schopností nebo chuti používat denně malovátka.

·         Speciální příležitosti pro návštěvu kosmetiky
Vdáváte se, jdete na důležitý firemní večírek nebo chcete být krásná na ples? Nic z vás neudělá větší krasavici než perfektně provedené líčení, které podtrhne vaše přednosti a chytře skryje nedostatky. S profesionálně naneseným make-upem budete hvězdou každé akce, pokud se ale chcete cítit vyjimečně krásná i během všedního dne, můžete si domluvit i decentní denní make-up a radovat se ze svého vzhledu i bez slavostní příležitosti.
odstíny červené rtěnky
·         Další služby pro náročnější
Kosmetička může vedle základních služeb poskytovat i speciální služby pro náročnější klientky. Mezi nejpopulárnější patří v dnešní době například prodlužování řas nebo řasový lifting, zde již záleží na tom, jestli vaše kosmetička profesně roste a absolvuje kurzy dle aktuálních módních trendů nebo její práce zahrnuje jen spektrum základních kosmetických úkonů. Ceny i služby se liší, určitě si ale ve vašem blízkém okolí najdete kosmetičku, která vaše náročná přání splní a vy budete spokojena.
Pokud se chcete cítit báječně, určitě kosmetiku navštivte, vyberte si službu a nechte se rozmazlovat. Vaše sebevědomí se vám odvděčí.