Směle do toho

Jestliže jste si opravdu všechno promyslel, a myslíte jen na to, že chcete zbytek života strávit se svou vyvolenou, pak není důvod čekat s požádáním o ruku.

V dnešní době je sice moderní žít, na tzv. hromádce, nebo na psí knížku. Ale takové soužití se vás týkat nebude. Vy se nebojíte společného života stvrzeného úřady. Také nepotřebujete papír ke společnému životu, čímž se ohánějí některé páry. Ale Vy chcete, aby Vaše životní partnerka nosila Vaše jméno. Abyste dal světu vědět, a to hned na první dobrou, že toto je žena, která patří k Vám!
žádost o ruku venku


Chvíle samotného aktu by měla být rozhodně umocněna celkovou atmosférou. To znamená, že by rozhodně neměl chybět:
· okamžik nečekaného překvapení,
· příjemná hudba,
· víno na přípitek,
· a samozřejmě prsten.
Rozhodně nezapomeňte na slova, která budou vycházet z hloubi srdce!
Vínem neurazíš
Za okolností žádosti o ruku zůstaňte vždycky svůj, ale přesto tuto chvíli musíte povýšit na okamžik výjimečný. Na okamžik, který zůstane vrytý do Vašich srdcí po celý život.

Volba hudby, která bude podmalovávat Vaše slova, není těžké vybrat.
A volba prstenu? Tak o správnou volbu nemusíte mít strach. Nechte si poradit přímo v klenotnictví.
Volba přípitku je také jasná. O víně dlouho přemýšlet nemusíte. Jistí to dobrý šumivý sekt!
žádost o ruku v parku
Víte, na slavnostní přípitek se šumivé víno hodí prostě nejlépe! Někteří muži dokonce do skleničky s vínem vhodí připravený prsten. Záleží na Vás, jakým způsobem jej předložíte své vyvolené. Rozhodně by ale víno nemělo chybět.

Představte si, jak bude celý proces žádosti o společný život vypadat. Nesmíte to moc přehnat, aby se vyvolená nezalekla. Příliš mnoho kombinování může celou slavnostní chvíli pokazit.

přípitek při pikniku

Jak je to romantické, viďte? Jste nervózní? Jestliže ano, pak je to v pořádku. Je to tak jednoduché, a zároveň složité. Najednou, jako byste se bál, že odezvou nebude očekávaná kladná odpověď.
Nebojte se. Vždyť Vás miluje!

5/5 - (1 vote)