Možnost připojení k elektrické energii kdekoliv a kdykoliv

Elektrická energie je v moderní době prakticky nepostradatelná. A to nejen v každodenním životě, ale i při výjimečných situacích, kterými mohou být například různé koncerty nebo párty pod širým nebem.800kva

  • Ne vždy je ale možné připojit se k síti a zajistit si tak dostatek elektrické energie pro všechny aparatury, osvětlení a další nezbytné součásti konkrétní akce.
  • Jednou z možností, která se nabízí, je zakoupení agregátu, který by tento problém snadno vyřešil.
    • Pokud je ale jasné, že by byl využit opravdu jen sporadicky, pak je rozhodně výhodnější pouhý pronájem.
    • Toto řešení je praktické také v případě, že o koupi skutečně uvažujete a rádi byste si přístroj nejprve vyzkoušeli.

Pro každý případ je pro vás připravena elektrocentrála v půjčovně Brno, která naprosto splní vaše očekávání. V půjčovně máte zajištěn pronájem agregátů, elektrocentrál, rozvaděčů, kabeláže i palivových nádrží. Kromě zapůjčení veškerých potřebných součástí, budete mít také zajištěnu dopravu přímo na místo určení. V případě zájmu není také problém, aby společně s elektrocentrálou zůstal na daném místě i technik, který zajistí nejen připojení, ale i následnou obsluhu včetně doplňování pohonných hmot do elektrocentrály.

IMG_20181115_091926

Vždy vhodný přístroj pro každou situaci

V půjčovně si můžete zvolit přesně typ, který bude vyhovovat vašim momentálním potřebám. K dispozici je široké spektrum agregátů a elektrocentrál, které disponují výkonem od 12 kW až do výkonu 1800 kVA. Využití je tedy možné jak pro potřeby běžného uživatele (například pro chod víkendové chaty) anebo pro využití k průmyslovým účelům.

  • Elektrocentrály od 400kVA jsou kontejnerového typu v rozměrech ISO 20 a ISO 30.
  • Pokud se jedná o mobilní elektrocentrály o hmotnosti od 1100 kg do 3500 kg, pak je třeba počítat s tím, že je nutné řidičské oprávnění skupiny B+E.